Šternberský Feeder Cup 2017 - krásné podzimní závody

22.9. - 24.9.2017 - fotky najdete ve fotogalerii

První podzimní víkend se konal v Ratajích nad Sázavou již jedenáctý ročník Šternberského Feeder Cupu. V pátek 22.9.2017 se začali sjíždět závodníci  do Kempu Bořeň. Kdo chtěl, mohl v pátek trénovat ve stanovený čas dle propozic. Páteční odpoledne se nabízelo nejen k tréninku, ale také k přátelksému a kamarádskému setkání rybářů. Mnozí se viděli s přáteli po dlouhé době a tak bylo o čem povídat. Téma se točilo hlavně kolem rybařiny, na řadu přišly nejen historky a zážitky, ale také vzájemné předávání rybářských zkušeností. 

Sobotní závod zahájil Milan Štěpnička ml.  přivítáním 66 závodníků a  losováním lovných míst. Počasí rybářům celkem přálo a tak dopolední příprava proběhla bez problémů. Po prvním náhozu mnozí na první rybu nečekali dlouho. Kaprům se v sobotu na háček moc nechtělo, ale vynahradila to rozmanitost ulovených ryb.

Po vážení a úklidu lovných míst čekalo rybáře občerstvení v podobě grilovaného prasátka. Večer proběhlo již tradičně posezení s živou hudbou.

Neděle rybáře přivítala mžením, které se proměnilo v déšt. Naštěstí déšť neměl dlouhého trvání. Druhý den závodů přinesl i více kapříků a dokonce i jeden pořádný úlovek - Jirka Jirsa z Uhlířských Janovic ulovil kapra cca 9 kg - fotku si můžete prohlédnout ve fotogalerii. 

Čtyřhodinový závod utekl jako voda a na rybáře čekalo plno krásných cen , pohárů vč. putovního poháru. - tímto bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, úřadu Městyse Divišov, Český Šternberk a Rataje nad Sázavou a hlavnímu sponzorovi Maso - Třebovle. Předávání cen se zúčastnili i paní starostka a páni  starostové zmíněných městysů. Cenu si odnesl každý a kromě toho jistě i plno krásných zážítků. 

Za naši organizaci se nejlépe umístil Milan Štěpnička ml. (4. místo), Radek Štěpnička (5. místo) , Martin Štěpnička (9. místo) a dále do první dvacítky se umístil Luděk Linhart (19. místo) a Marek Veselý (20. místo). Těsně za dvacítkou se umístil Luboš Kubát.

Výsledky si můžete prohlédnout v Aktualitách a také na webu Českého rybářského svazu.

Petrův zdrar !

Šternberský Feeder Cup 2017 - krásné podzimní závody