Dětské závody 2014 na nádrži Záhorská

Dětské závody Záhorská 2014 - obrázky a výsledky ve fotogalerii

Gratulujeme všem dětem z rybářského kroužku Divišov k vynikajícím výsledkům v soutěži rybářskýách závodů na vodní nádrži Záhorská. Už se těšíme na další ročník a dětem přejeme, aby svá prvenství v soutěži obhájily. Na soutěž se vypravilo spolu s vedoucím 10 dětí a podařilo se jim obsadit medailová místa ve všech kategoriích. Ještě jednou velká gratulace. Fotografie a výsledkové listiny si prohlédněte ve fotogalerii.

Můžete si zde také přečíst e-mail, který organizaci poslali pořadatelé závodu :

Vážení a milí závodníci, přátelé a všichni příznivci cechu rybářského!

Sic s menším zpožděním, ale přece si Vám dovolujeme zaslat výsledky dětských rybářských závodů, pořádaných na nádrži Záhorská, kterou spravuje místní organizace těžce tělesně postižených rybářů Českého rybářského svazu Kladruby a která celou akci organizovala.
Do závodu, konaného v sobotu 21. června 2014, se nakonec presentovalo 29 soutěžících. Vzhledem k hezkému počasí, které nám bohužel v loňském roce nepřálo, se nám podařilo účast oproti roku minulému více jak zdvojnásobit, za což jsme velmi rádi a věříme v další úspěšné pokračování těchto závodů v roce následujícím. Po ranní presentaci a losování lovných míst, spojené s prvním dovednostním úkolem - poznávání druhů ryb - následovaly tři hodiny lovu. Převážně se chytala menší ryba - okoun, plotice - o to však byly závody napínavější, protože nikdo nevěděl, kolik "čudlů" kdo vytáhl a čekalo se na záběry větších kaprů. Těch bylo uloveno jen několik, takže nestačily výrazně promluvit do medailových pozic. Následovaly další dovednostní úkoly - malování ryby na čas, skok v pytli, hod na cíl, lov na souši. Hlavní soustředění se však upínalo na stěžejní disciplínu rybolovné techniky - hod udicí na terč. Po celou dobu závodů bylo zajištěno občerstvení jak pro závodníky, tak pro jejich doprovody. Kolem třetí hodiny odpolední, po delším, o to však kvalitnějším zpracování výsledků proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů. Každý účastník si odnesl tašku plnou drobných cen, ti nejlepší si odnesli diplomy, poháry a hodnotnější ceny.  Věřte, že se z těchto závodů zase poučíme a dá-li sv. Petr, v příštím roce se pokusíme ještě lépe a radostněji a velmi rádi Vás všechny na závodech přivítáme!
Závěrem bychom velmi rádi poděkovali všem našim sponzorům, kamarádům a známým, kteří se na organizaci podíleli a bez kterých bychom nebyli schopni takové závody uspořádat.
Technické zázemí: Sátrová 2x, Chalupová, Černá, Matějková, Zelenka, Vobořil, Šramota, Jedlička, Vojta, Karafiát, Halaška, Chalupa, Tůma, Martínek, Šindelář, Hanžl, Maťha, Krym, Tauberová, Veselý...
Ceny: TIMÁR MIX - hlavní sponzor závodu - p. Odložilík , ERA - ČSOB a.s.- p. Kovář,  ČRS MO Kladruby, SAZKA a.s., MARS - p. Daněk,  
Dary: MASO-TŘEBOVLE s.r.o. - p. Štěpnička,  Drůbež Palmovka - p. Páv, Restaurace u Piškota -  p. Komenda, Pekárna TUREK - p. Turek, Nadace ČEZ, SÚS Praha, Český rybářský svaz, p. Radek Smítka, Kofola a.s., Ferdinand Benešov, Profarma - p. Kučera
Zvláštní poděkování: ČRS MO Český Šternberk
V příloze si Vám dovolujeme zaslat startovní a výsledkové listiny + několik fotografií.
Mnohokráte děkujeme za Vaši účast a pomoc a věříme, že se v příštím roce ve zdraví uvidíme na dalším ročníku.
Za ČRS MO Kladruby s přáním pohodových prázdnin
--------------------------------------------
Jan Porhansl a Tomáš Kučera
Hospodář a zástupce hospodáře
Tel. JP: +420777632655
Tel.TK: +420724535266
P.S. Ještě jednou se omlouvám závodníkům Honzovi Kovářovi a Tomášovi Dederovi, že jsem je přeskočil při vyhlašování, příště Vás čekám na bedně, tam k podobnému faux pas nemůže dojít...T.K.
P.S.1 Koho jsem zapomněl ve výše uvedeném jmenovat nechť prosím promine, nebylo to v žádném případě úmyslné a omlouvám se předem. Když se mi připomene, bude příště na prvním místě, komu budeme děkovat...T.K.
P.S.3 Bohužel nejsou funkční stávající internetové stránky, pracujeme na vytvoření nových. Věřme, že po prázdninách bychom je měli mít hotové spolu s Facebookem, kam budeme vkládat mj. fotografie, videa apod.
P.S.4 Pokud někdo máte nějaké vydařené fotografie budeme za jejich zaslání šťastni.
P.S.5 Bohužel na všechny závodníky nemáme emailové adresy (při závodech nám je nedali)...prosíme Ty, kteří adresami disponují, o předání této zprávy dál. Pokud nám budou chtít adresy zaslat, rádi si je přidáme do naší databáze.
Dětské závody  2014 na nádrži Záhorská