Divize USMP + SUS - 2014 - výsledky

Gratulujeme teamu Feeder Team Český Šternberk ke skvělým výsledkům v závodech divize - celkové umístění na krásném 3. místě !

2. kolo divize se konalo ve Všenorech na Berounce 30.8. - 31.8. 2014.  Naši organizaci reprezentoval Feeder Team Český Šternberk ve složení Marek Veselý, Vojta Štěpnička a Michal Maštalíř. Naši rybáři předvedli skvělé výsledky, které je vynesly na 1. místo ve druhém kole závodů a na úžasné celkové 3. místo závodů Divize USMP+SUS 2014. 

Feeder Team Český Šternberk

Ve druhém kole závodů divize  30.8. - 31.8.2014 si nejlépe vedl Marek Veselý, který obsadil  1. místo, Vojta se umístil na 6. místě a Michal na 14. místě.

Ještě jednou gratulujeme a přejeme do další sezóny mnoho úspěchů. Více se dozvíte ve výsledkových listinách na webových stránkách Českého rybářského svazu a v naší fotogalerii si můžete prohlédnout fotky ze závodů - v nejbližší době dodáme další.

http://www.rybsvaz.cz/?lang=cz&fromIDS=&test=0&archiv=&archiv_uroven=&archiv_vnoreni=&vnoreni=1&tkrok=&page=rada%2Fodd_sport_mladez%2Fterminovy_kalendar&oddeleni=feeder

Divize USMP + SUS - 2014 - výsledky